اولین و بزرگترین تولید کننده ماشین آلات برش CNC در ایران

اولین و بزرگترین تولید کننده ماشین آلات برش CNC در ایران

ایمنی و امنیت در ماشین آلات CNC

امنیت و ایمنی ماشین آلات CNC

ر کشور ما، بخش تولید و صنعت در ابتدای مناطقی هستند که حوادث شغلی در آن بیشتر دیده می شود. هنگامی که اقدامات احتیاطی در مورد ابزارها و مواد مورد استفاده در فرآیندهای کاری نادیده گرفته شود.

فناوری cnc چگونه بر عملکرد شما در صنعت تاثیر می گذارد ؟

فناوری CNC چگونه بر عملکرد شما در صنعت تأثیر می گذارد؟

از زمان پیدایش، ماشین‌ابزارهای CNC (کنترل عددی کامپیوتری) به شدت صنعت تولید را تحت تاثیر قرار داده‌اند. فناوری CNC با استفاده از رایانه‌ها برای کنترل حرکات و عملیات ماشین‌های برش و حفاری، دقت، بهره‌وری و انعطاف‌پذیری را در فرآیندهای تولید افزایش داده است.

قدرت موتور دستگاه CNC برمبنای اسب بخار

قدرت دستگاه CNC برمبنای اسب بخار

(قدرت موتور دستگاه CNC برمبنای اسب بخار) محاسبه توان دستگاه CNC با استفاده از روش نسبتا ساده ضریب K باعث افزایش راندمان، بهینه سازی مصرف برق، کاهش هزینه های عملیاتی و بهبود بهره وری می شود.

هدف از طراحی و ساخت ماشین آلات سی ان سی چیست ؟ و چه کاربردی در صنایع دارند؟

هدف از طراحی و ساخت ماشین آلات سی ان سی چیست ؟ و چه کاربردی در صنایع دارند؟

هدف از طراحی و ساخت ماشین آلات سی ان سی، ماشین آلات سی ان سی به منظور انجام عملیات حفر، برش، حکاکی و سایر عملیات مرتبط با فرزکاری و تولید قطعات دقیق با استفاده از کامیپوتر و نرم افزار های مخصوص طراحی شده اند.

هدف ماشین آلات سی ان سی در سال 2024

هدف ماشین آلات سی ان سی در سال 2024

هدف ماشین آلات سی ان سی در سال 2024، در قلمرو تولید مدرن، ماشین‌های کنترل عددی کامپیوتری (CNC) از نظر دقت، کارایی و اتوماسیون برتر هستند.

جنس بدنه و ستون CNC و تاثیر آن در استحکام دستگاه

جنس ستون و بدنه CNC و تاثیر آن در میزان استحکام دستگاه

جنس ستون و بدنه CNC و تاثیر آن در میزان استحکام دستگاه،برای تولید محصولات با کیفیت بالا، استفاده از مواد و متریال مناسب  در ساخت CNC بسیار مهم است. انتخاب صحیح ممکن است در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند.

عوامل موثر بر قیمت دستگاه CNC

عوامل موثر بر قیمت دستگاه CNC

همانطور که تجهیزات CNC را مرور می کنید، متوجه خواهید شد که قیمت ها می توانند بسیار متفاوت باشند. با وجود انواع مختلف ماشین‌های CNC در بازار که متناسب با نیازها و کاربردهای مختلف هستند

G-CODE  دستگاه  CNC چیست؟

G-CODE  دستگاه  CNC چیست؟

G- G-code (کد هندسی) رایج‌ترین زبان برنامه‌نویسی CNC (کنترل عددی کامپیوتری) است که برای هدایت ماشین‌های تولیدی تحت کنترل کامپیوتر استفاده می‌شود.