اولین و بزرگترین تولید کننده ماشین آلات برش CNC در ایران

اولین و بزرگترین تولید کننده ماشین آلات برش CNC در ایران

دستگاه cnc برش

برش CNC با ضمانت 1 ساله (قیمت و خرید با شرایط ویژه)

با پیشرفت عرصه تکنولوژی نیاز صنعت به تجهیزات پیشرفته جهت سرعت بخشیدن به کار همراه با تولید محصول با کیفیت بالا نیز رشد کرده است. یکی از ماشین آلاتی که درحال حاضر در بخش های مختلف صنعت مورد استفاده قرار میگیرد و در میان صنعتگران بسیار محبوب و شناخته شده است. دستگاه های برش ( CNC) می باشند. این نوع دستگاه ها برای استفاده در صنعت چوب ، فلز، شیشه و سنگ مناسب هستند. دستگاه های برش (CNC) توسط برنامه نویسی دقیق کامپیوتری کنترل می شوند و نامش  هم مخفف عبارت لاتین با همین معنا است. 

فهرست مطالب

دستگاه های برش CNC برای چه صنایعی کاربرد دارد ؟

امروزه باتوجه به پیشرفت و گسترش نیاز انسان برای انجام کار های پیچیده با بهترین کیفیت و سرعت در صنایع مختلف و زمینه هایی چون صنعت چوب ، سنگ ، فلز ، شیشه و غیره . سبب تولید و طراحی ماشین آلات مدن چون دستگاه های برش سی ان سی شده است. شرکت برنا ابزار بعنوان اولین و بزرگترین شرکت تولید کننده انواع ماشین آلات cnc در ایران شناخته می شود. این شرکت توانسته تا کنون سهم بزرگی از بازار جهانی را با تولید سی ان سی های متنوع و با کیفیت و کارایی بسیار به ثبت برساند.

انواع دستگاه برش CNC

باتوجه به امکانات و قابلیت های آنها تعداد بی شماری از دستگاه های برش CNC تولید و در اختیار تمامی صنعتگران قرار گرفته است. طبق پیش بینی هایی که شده است تا سال 2025 تعداد دستگاه های سی ان سی به 100 میلیارد در سراسر دنیا می رسد. اغلب صنایع ها مانند صنایع سازه فلزی از این دستگاه ها استفاده های زیادی می کنند. همچنین این ماشین آلات اتوماتیک کاربرد های فروان و بیشتری نسبت به ماشین آلات دستی دارند. ما در این مقاله به بررسی تعریف دستگاه های برش cnc و مهم ترین انواع آن می پردازیم با ما همراه باشید.

cnc برش (انواع و کاربرد های آن)

سی ان سی دستگاهی صنعتی با پیچیدگی بسیار است که در اندازه های مختلف برای کارهای متنوعی طراحی و تولید می شود. تراشکاری ، فرز کاری ، برشکاری ، سوراخکاری و غیره از جمله فرایند های است که این دستگاه مکانیکی قادر به انجام می باشد. نام این دستگاه cnc است که از مخفف کلمه computer numerical contro به معنای کنترل عددی کامپیوتر گرفته شده است. در طراحی این مدل ماشین آلات صنعتی از یک کامپیوتر برای خواندن نقشه های طراحی شده به صورت 0 و 1 استفاده می شود. پراتور با دانش و تخصص لازم به راحتی می تواند انواع نقشه های طراحی شده با نرم افزار های دیگر را به دستگاه دهد و تا اجرای کار برروی قطعه مورد نظر صورت گیرد.

cnc برش

برای اطلاع از قیمت دستگاه سی ان سی و خرید دستگاه برش CNC با مجموعه bornaabzars.com در تماس باشید.

دستگاه برش CNC چیست ؟

دستگاه CNC چیست؟ ماشین آلات برش cnc برای برش فلزات، شیشه،‌ سنگ و چوب و مواد سخت ساخته شده اند. این دستگاه ها دقت بسیار بالایی دارند و در مدت زمان کوتاه می توانند یک برش دقیق در طرح های پیچیده و بزرگ را برای شما به زیبایی انجام دهند.

منبت کاری و کنده کاری های روی فلز یا حتی چوب و سنگ توسط طرحی که در دستگاه برنامه نویسی شده، بدون دخالت نیروی انسانی  به طور اتوماتیک و خودکار اعمال می شود .در واقع نحوه کار کردن این دستگاه ها به برنامه نویسی آن برمی گردد و در نهایت یک طرح دقیق و بدون ایراد و حتی طرح های پیچیده و دشوار را می توانند بر روی مواد خام  پیاده سازی کنند . در دستگاه (CNC) قسمتی به نام کنترل گر وجود دارد ،که با کنترل عددی کامپیوتر و کد های که در آن تعریف شده (G-CODE) پردازش می شود .

کد های برنامه نویسی در G-CODE به چه منظوری است ؟

برای مثال در این زبانی که انتخاب شده کد (GO1) برای حرکت خطی ،(GO2)(GO3)برای حرکت دروانی وحرکت های دیگر کد های  از این قبیل تعریف شده است .و با انتخاب هر کدام حرکات مختص خود را در برش کاری انجام می دهند. تمام برنامه ها و کد های ذکر شده در حافظه کامپیوتر ذخیره میشود و قابل ویرایش نیز هستند؛ زیرا گاها امکان ایراد در طرح اولیه وجود دارد .

دستگاه های برش cnc برنا ابزار در سال 2023

دستگاه های برش CNC انواع مختلفی دارند و هر کدام با توجه به امکانات و توانایی های خود، برای کار خاصی متناسب می باشد. به طور مثال دستگاه های برش سی ان سی سنگ در چندین نوع تولید می شوند و هر کدام توانایی برش ، حکاکی ، کنده کاری برروی سنگ های مختلف و با شرایط خاصی مثل برش سنگ با ابعاد بزرگ ، حجاری برروی سنگ ، طراحی سنگ مزار و دیگر قابلیت ها را دارند. از این رو هنگام خرید دستگاه برش cnc باید حتما نسبت به نوع فعالیت خود، دستگاه متناسبی را تهیه نمایید.

cnc مخفف چه کلمه ایی است ؟

CNC مخفف جمله ی < کنترل عددی کامپیوتر > می باشد. وظیفه ی این ماشین ها بسیار وسیع است و از کارهای ساده تا پیچیده را می توان با ماشین های سی ان سی انجام داد. اغلب افراد هنگامی که نام دستگاه های سی ان سی را می شنوند به یاد دستگاه های ماشین کاری می افتند. اما باید بدانید که این نوع تنها یکی از هزاران نوع این دستگاه ها می باشد.

دستگاه های سی ان سی را می توان همانند ربات در نظر گرفت. پس می توان هر نوع کاری را از جمله برشکاری، براده برداری، منب کاری و بسیاری از وظایف دیگر را با این دستگاه ها انجام داد. روش کار این دستگاه به صورت کلی این گونه است که ابتدا توسط کامپیوتر (که قادر به خواندن انواع نقشه های طراحی شده است) را به زبان قابل فهم دستگاه تبدیل می کند و دستگاه هم کار را انجام می دهد. دستگاه های سی ان سی کاربرد های زیادی دارند اما از رایج ترین آن ها دستگاه های برش انواع فلزات ، تخت و روتاری ، منبت کاری برروی چوب ، طراحی سنگ مزار وغیره است.

برنامه نویسی دستگاه های برش CNC چگونه است ؟

برنامه نویسی یکی از مهم ترین مراحل ماشین کاری است. یک برنامه نویس که نیروی انسانی می باشد. بعداز طراحی و ساخت پیکره دستگاه باید کد های مناسب را وارد کند. زیرا این مدل ماشین آلات سی ان سی بدون ماشین کاری و بدون کد کار نمی کنند. زبان ماشین کاری CNC به صورت G-Code می باشد.

G-Code اغلب رفتاری های مختلف را در ماشین های سی ان سی کنترل می کند که شامل سرعت، نرخ تغذیه و جهت و…است. این به طوری است که هنگامی که کد ها در دستگاه نوشته شود. دیگر نیازی به اپراتورهای انسانی نیست. کد ها معمولا تمامی کارها را انجام می دهند.

شاید به این مقاله نیز علاقمند باشید: تعمیر و نگهداری دستگاه CNC

cnc لیزر فایبر

مراحل برنامه نویسی دستگاه های CNC

cnc بعنوان دستگاه مدرنی شناخته می شود که بصورت اتوماتیک بعداز خواندن نقشه شروع به کارمیکند. این دستگاه ها با استفاده از برنامه نویسی قادر به انجام کارهای تعریف شده هستند. برنامه نوسی دستگاه سی ان سی برای عملکرد مناسب و عدایت درست cnc می باشد. دستگاه های برش  cnc  اغلب از کد های G  و همچنین  M-CODE برای کنترل کردن ماشین در زمان انجام فرایند برشکاری استفاده می کنند.

کد   G به معنای موقعیت قرارگرفتن قطعه و یا ابزار است. با استفاده از این کد ها می توان قطعه مورد نظر را برای انجام کارهایی چون فرزکاری و یا برش اماده کرد. کد M در برنامه نویسی سی ان سی برای چرخش ابزار و دیگر عملکرد های مختلف را مشخص می نماید. برای مشخص کردن سرعت ، شماره ابزار ، قطر تیغه ، تغذیه سیستم ، از کد با ترتیب حروف الفبا استفاده می شود. مانند S,T,D و همچنین  F است.

برنامه نویسی دستگاه ،کار راحتی است ما در زیر به بررسی کلی این موضوع می پردازیم:

اولین مرحله

در این مرحله یک نقاشی دو یا سه بعدی به استفاده از کامپیوتر کشیده می شود. در واقع این نقاشی محصول نهایی می باشد.

دومین مرحله

نقاشی توسط رایانه به کد تبدیل می شود. این فرآیند به خاطر این است که کاری که مد نظر ماست به زبان قابل فهم کامپیوتر ترجمه شود.

سومین مرحله

اپراتور کد را به طور آزمایشی اجرا می کند این برای اطمینان حاصل کردن از درستی کامل کار است.

چهارمین مرحله

اگر برنامه نویسی ماشین بدون خطا باشد فرآیند به طور کامل انجام می شود. در صورتی که در جی کد اشتباهی وجود داشته باشد، اپراتور آن را حل می کند و سپس کار را به تمام می رسانند.

مدل های مختلف برنامه نویسی  CNC

بطور کلی برنامه نویسی دارای 3 نوع اصلی می باشد. این مدل های اصلی از جمله  دستی ، کامپیوتر (CAM ) ، محاوره ایی  هستند.اگر شخصی قصد برنامه نویسی سی ان سی را دارد. باید مهارت لازم در این زمینه را داشته باشد تا تفاوت و مزایا و معایب هرسه نوع برنامه نویسی را بداند. با انتخاب دسته مناسب برای دستگاه سی ان سی موجب راحتی کار و پیاده سازی عملیات درخواستی برروی قطعه کار می شود.

انواع برش cnc
انواع دستگاه برش cnc

انواع دستگاه برش CNC

دستگاه های سی ان سی انواع و اشکال متفاوتی دارند که در ابعاد گوناگون با کاربرد های متنوع در بازار عرضه می شوند. امروزه دیگر در تمامی صنایع رد پای دستگاه های سی ان سی وجود دارد. صنایع چوب، سنگ، آهن، شیشه و… از سی ان سی بهره می برند. در زیر به بررسی چند نوع مهم آن می پردازیم:

CNC هواگاز پلاسما

این تیپ دستگاه ها برای برش برروی انواع سازه های فلزی سبک و سنگین کاربردی است. این دستگاه برای صنایع شیمیایی ، سازه فلزی ها ، ساخت و ساز ساختمانی ، اتومبیل سازی ، کشتی سازی ، بهترین و ایده ال ترین انتخاب می باشد.

تمامی دستگاه های هواگاز پلاسما دارای قدرت بالا و رنج قیمتی مناسب است که تمامی صنعتگران می توانند به راحتی دستگاه موردنیاز خود را خریداری کنند. یکی از انواع مدل های این محصولات مدل کاوش است . این دستگاه با استفاده از قابلیت هواگاز و پلاسما  برش فلزات را با دقت و سرعت بسیار بالا انجام می دهد.

دستگاه های برش CNC هواگاز پلاسما را با بهترین قیمت از ما خریداری کنید.

cnc فرز چوب

امروزه با پیشرفت  تکنولوژی صنعتگران برای برش کاری ، سوراخکاری ، حکاکی ، منبت کاری برروی انواع چوب نیازمند تجهیزات و ماشین آلات مدرنی هستند . که  قادر به انجام تمامی این عملیات را با سرعت و دقت بالا همراه با کیفیت عالی برروی قطعه کار پیاده سازی نماید. ماشین الات سی ان سی چوب تولید برناابزار درحال حاضر بعنوان برترین دستگاه های cnc هستند.

چرا که قادر به اجرای طرح های بسیار پیچیده برروی انواع قطعه کار می باشد.بطور مثال دستگاه برش cnc چوب 5 محور قادر به اجرای طراح های بسیار پیچیده و همچنین به دلیل داشتن قابلیت پیاده سازی زاویه منفی بهترین انتخاب برای ساخت پیکره با جزئیات ریز (طراحی داخل گوش و پشت گوش) می باشد.

جهت خرید دستگاه های CNC چوب با شرایط و قیمت های مناسب با ما تماس بگیرید.

cnc برش فرز چوب

مجموعه صنعتی برنا ابزار تولید کننده دستگاه های برش CNC با تنوع بالا و قیمت مناسب می باشد. دستگاه های برش سی ان سی ، CNC سنگ، ، CNC شیشه و CNC واترجت می باشد.

CNC شیشه

امروزه به احتمال زیاد کلمه CNC را زیاد شنیده باشید. این دستگاه های سی ان سی مناسب برای کارگاه های بزرگی چون کشتی سازی ، هواپیما سازی ، ماشین سازی و کابینت سازی وغیره می باشند. این مدل دستگاه ها با سرعت و دقت بسیار بالایی عملیات مختلفی چون برشکاری ، حکاکی ، سوراخکاری ، کنده کاری و… را انجام می دهد.

دستگاه CNC شیشه در انواع مختلفی با کاربرد های متنوعی تولید می شود. بطور مثال سی ان سی شیشه مدل سپند برای برش انواع شیشه بهترین کاربرد را دارد. این ماشین آلات می تواند بهترین انتخاب برای صنایع شیشه که برای برش آینه با دقت و ظرافت بالا است.

cnc برش شیشه

دستگاه های CNC چگونه با چه روش های قطعات را برش میدهند ؟

روش ماشین برش CNC:

در این گونه ماشین ها قطعات به صورت دورانی برش داده می شوند . این برش ها بسیار دقیق و ظریف هستند .معمولا برای طرح های پیچیده  این دستگاه محبوبیت بیشتری دارد در واقع  دستگاه  تراش مانند دستگاه برش عمل می کند با این تفاوت که دستگاه تراش طراحی انجام میدهد. دستگاه برش همانطور که از اسمش پیداش برش قطعات وظیفه آن است .

برش پلاسما CNC:

در این روش فشار گاز با حرارت و سرعت زیاد ،  بیشتر بر روی قطعات فلزی طرحی ایجاد می کند ، یا برش می دهد . در واقع ابزار کار برای تراش یا برش مشعل است نه ابزاری مانند تیغه فلزی و… 

دستگاه برش CNC واترجت :

در این گونه از دستگاه ها برش های دقیقی ایجاد می شود و ابزار کار دستگاه نیز فشار آب بسیار بالا  برای برش استفاده می کنند  در برخی موارد با سنگ ریزه و آب این عمل صورت می پذیرد . معمولا هم قطعات ماشین های صنعتی از این روش ساخته و پرداخته می شوند .

دستگاه برش CNC با روش الکتریکی :

همانگونه که از اسمش پیداست از دو الکترد قوی برای ایجاد بار الکتریکی و جرقه استفاده میشود. این جریان الکتریکی با تولید گرما می تواند براش یا تراش طبق نقشه را پیاده سازی کند  . و در آخر این نکته قابل ذکر است که دستگاه های CNC نحوه عملکردشان و حتی نحوه برش کاری آنها‌ بستگی به نوع دستگاه دارد. در دنیای امروز دستگاهای متعددی وارد باز شده اند که هر کدام قابلیت های مخصوص خود را دارا هستند .

کاربرد و اهمیت برش CNC در صنعت

کاربرد و اهمیت دستگاه برش  CNC در صنعت

زمانی که از یک ماشین سی ان سی نامبرده می شود. منظور یک دستگاه مدرن و پیشرفته است که برای هدف های خاصی طراحی و تولید شده است. به همین دلیل طبیعی است که بصورت دقیق و حساب شده عملیات داده شده را پیاده سازی نماید. وجود این دستگاه فوق پیشرفته در صنعت بسیار کاربردی و مهم می باشد. در ادامه به معرفی برخی از کاربرد های آن میپردازیم:

 • استفاده از نرم افزار برنامه نویسی شده پیشرفته و هوشمند جهت هدایت و کنترل دستگاه
 • به حداقل رساندن دخالت انسانی در زمان برش ، سوراخکاری و …  همچنین کاهش خطاهای انسانی در حین کار
 • افزایش سرعت تولید محصولات بدون خطا و اصلاح مجدد
 • مقرون به صرفه بودن تولید از لحاظ اقتصادی
 • تقویت حوزه فعالیتی به دلیل طراحی شده اختصاصی برای کار روی متریال مخصوص
 • عدم وجود مشکل برای اپراتور و بالا رفتن ایمنی کار

دستگاه برش CNC همراه با خدمات 10 ساله پس از فروش

برای برش فلزات ، شیشه، چوب و… از این دستگاه ها استفاده می کنند. دستگاه های برش CNC می توانند طرح های متفاوتی را تولید کنند. ماشین های برش هواگاز پلاسما، لیزر، واترجت و… از دستگاه های برش می باشند.

انواع دیگر دستگاه برش cnc

همانطور که در قبل هم گفته شد این دستگاه ها انواع متفاوت و زیادی دارند که در بالا به مهم ترین آن ها پرداختیم. ماشین های اسپارک، وایرکات، سنگ تخت، تیزکن، سنبه، رنگ کاری و… از انواع دیگر ماشین های CNC هستند.

قیمت های باورنکردنی دستگاه های برش CNC در برنا ابزار

دستگاه های برش سی ان سی با توجه به معیار های مختلف قیمت گذاری می شوند. این مدل دستگاه با درنظر گرفتن نسبت نوع کارکرد ، قطعات مورد استفاده در ساخت ، ابعاد دستگاه و دیگر موارد قیمت های متفاوتی دارند. همچنین دستگاه هایی که قدرت انجام حجم بالاتری از برش و برش با جزئیات بیشتری را دارند قطعا قیمت بالاتری خواهند داشت. به دلیل قیمت بالای دستگاه های cnc ، این دستگاه ها گاها به صورت کارکرده و دست دوم نیز به فروش می رسند که با قیمت پایین تری قابل خرید هستند. سی ان سی دستگاه بسیار حساسی است. به همین دلیل نباید به دنبال خرید دستگاه کارکرده باشید . برای خرید با بهترین شرایط با ما همراه باشید.

خرید برش cnc
قیمت و خرید دستگاه برش cnc

خرید دستگاه برش CNC با شرایط شگفت انگیز

خرید دستگاه های برش سی ان سی کار چندان ساده ای نیست. زیرا از طرفی قیمت این دستگاه ها بسیار بالا می باشد و از طرفی باید دقیقا متناسب با نوع مصرف مورد نظر انتخاب و خریداری شود. پیشنهاد ما به شما برای خرید دستگاه برش سی ان سی، دریافت مشاوره رایگان از مجموعه برنا ابزار پیش از خرید دستگاه است. همچنین با شرایط خرید اقساطی دستگاه سی ان سی می توانید با شرایطی آسان از مجموعه برنا ابزار خرید خود را انجام دهید.البته بهتر است بدانید که شرکت برنا ابزار با قرار دادن شرایط اقساطی باعث خرید آسان و بدون دغدغه برای صنعتگران در زمینه های مختلف شده است. جهت خرید اقساطی دستگاه cnc می توانید با مجموعه bornaabzars.com در تماس باشید.

شرایط و خدمات پس از فروش دستگاه های برش CNC برنا ابزار

دستگاه های CNC بطور کلی از سه بخش اصلی و مهم تشکیل می شودند. بخش برقی ، مکانیکی ، نرم افزاری  قسمت های تشکیل دهنده یک دستگاه برش CNC می باشد. بعداز استفاده و راه اندازی این دستگاه در طول زمان ممکن است دچار مشکل و ایراداتی شود. بنابراین برای تشخیص و عیب یابی دستگاه سی ان سی باید از متخصص آن کمک بگیرید. برنا ابزار بعنوان یک شرکت تولید کننده برتر آمادگی کامل در ارائه خدمات پس از فروش تمامی دستگاه های سی ان سی خود بصورت کامل را دارد. اگر دستگاه ما را خریداری کرده اید و دچار مشکل شده است با کارشناسان نصب و متخصصین ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است که  این شرکت برای تمامی دستگاه سی ان سی که تولید می کند خدمات پس از فروش 10 ساله ارائه میدهد.

موراد شامل گارانتی دستگاه CNC برش

رفع هرگونه ایراد در عملکرد دستگاه و رفع نقص یا خرابی احتمالی در اجزای غیر مصرفی دستگاه و بازگرداندن دستگاه به شرایط کار طبیعی شامل تعمیر و یا تعویض قطعات معیوب . از جمله موارد مورد ضمانت از طرف شرکت می باشد. در ادامه به معرفی مواردی که شامل گارانتی نمی باشد را ذکر می کنیم.

مواردی که شامل گارانتی نمی شوند

 • تماس با آتش ، حرارت زیاد ، قرارگرفتن در معرض آفتاب ، گردو غبار شدید ، ورود و یا پاشش انواع مایعات مضر ، مواد و اشیاء به داخل دستگاه یا قراردادن هرنوع شی برروی ریل های دستگاه .
 • استفاده نادرست از دستگاه  خارج از مشخصات تضمین شده توسط  ” برنا ابزار “
 • شکستگی ، پارگی ، یا هرگونه آسیب به اجزای دستگاه در اثر سقوط یا تحمل ضربات خارجی و یا ورود باد گرم و یا استفاده از آن در شرایط محیطی نامناسب . ریختن مایعات و یا قراردادن اجسام سنگین برروی دستگاه .
 • باز کردن بدنه ، قطعات یا هریک از اجزای دستگاه . دستکاری قیمت های الکترونیکی ، مکانیکی  و یا اقدام به تعمیر توسط افراد غیر مجاز ( خارج تز عناصر فنی واحد خدمات پس از فروش برنا ابزار توس ) و به طور کلی اشخاص دیگر.
 • هر گونه آسیب وارده بر اثر ویروس های رایانه ای و نصب نرم افزارهایی که به سیستم آسیب برساند.
 • استفاده و اتصال برق غیر متعارف و غیر استاندارد و نوسان برق ، با توجه به مشخصات فنی برق این دستگاه.
 • شکستگی یا خارج کردن برد های الکترونیکی دستگاه.
 • بلبرینگ اسپیندل، پمپ آب،قطعات مصرفی از قبیل نازلهای برش، مته ها، انواع مایع خنک سازی و روغنی جزو لوازم مصرفی می باشند.
 • اسپیندل دستگاه ، قطعات کامپیوتر، قطعات برقی خاص که توسط شرکت دیگر ساخته یا گارانتی شده باشند .  در چارچوب گارانتی سازنده اصلی و یا نمایندگی آن در ایران خدمات داده میشود .  به طور مثال موتور های شرکت موتوژن تبریز و دستگاه جوش، پلاسما، درایوها و موتورهای AC servo و اینورتر .
 • آسیب های وارده در حمل و نقل باربری یا جابه جایی در محل نصب .
سوالات متداول
دستگاه برش CNC چیست؟

برای آشنایی بهتر با این دستگاه پیشنهاد می کنیم مقاله آشنایی با برش CNC را مطالعه نمایید.

روش انتخاب صحیح دستگاه برش cnc چگونه است؟

در این مقاله از سایت برنا ابزار به طور کامل به معرفی دستگاه برش cnc و موارد مرتبط با آن پرداخته ایم که پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه نمایید.

دستگاه سی ان سی برای سوراخ کردن شیشه هم وجود دارد؟

بله . برنا ابزار بعنوان بزرگترین تولیدکننده انواع مختلف دستگاه های سی ان سی در ایران شناخته می شود. دریل CNC شیشه مدل سارنگ نیز یکی از تولیدات برتر این شرکت می باشد.

یکی از دستگاه های مناسب برش فلزات (کارهای خدماتی) چه دستگاهی می باشد؟

2 مدل از پرفروش ترین دستگاه های سی ان سی مناسب برای کارهای خدماتی مدل کیان و کاوش می باشد. این مدل دستگاه برش سی ان سی هواگاز پلاسما می باشد که دارای دو موتو کشنده طولی است. برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان برنا ابزار تماس بگیرید.

4.7/5 - (7 امتیاز)

4 comments

 1. ایمان رضاپور

  سلام ببخشید دستگاه برش cnc با ماشین cnc تفاوتی داره؟

  1. برنا ابزار

   درود بر شما
   خیر، ماشین و دستگاه برش cnc با یکدیگر تفاوتی نداشته و با هر دو اسم شناخته می شوند. از همراهی شما با مجموعه برنا ابزار سپاسگزاریم.

 2. سلام. میخواستم بدونم دستگاه های برش cnc چوب چه تفاوتی با هم دارند و شرایط فروششون چطور هست؟

  1. برنا ابزار

   درود بر شما
   پیشنهاد می کنیم برای دریافت مشاوره رایگان برای خرید دستگاه برش cnc، با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. همچنین برای اطلاع از شرایط فروش دستگاه برش سی ان سی می توانید شرایط خرید اقساطی دستگاه cnc را مطالعه نمایید و یا با همکاران ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.